Sylvia Day – Sende Kendimi Buldum

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Türkçe
  • Yazar adı
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.727

Sylvia Day – Sende Kendimi Buldum

3.31/5, Toplam: 13 kişi

” Crossfire Serisi 2. Kitap “

Sakın korkma!

Zifiri bir karanlığa açtım gözlerimi. Gideon, yatağı hafifçe çökerterek yanıma oturdu ve üzerime eğilip aramızdaki battaniyenin üstünden kollarıyla sardı bedenimi. Parmaklarımı göğsüne dokundurunca çıplak tenini hissettim. İnledi ve dudaklarını dudaklarımdan ayırmadan bana doğru eğilerek ayağa kalktı; aramızdaki battaniyeleri çekip attı.

Crossfire serisinin ilk kitabı Sana Soyundum’la başlayan Gideon ile Eva’nın tutkulu aşkı hiç hız kesmeden sürerken araya eski sevgililerin girmesi, her ikisinin de şiddet dolu geçmişinden karanlık yüzler bu ilişkiyi bambaşka boyutlara taşıyor.

Bakalım, namı diğer Bay Tehlikeli ve Gizemli’nin bir türlü dile getiremediği korkunç sır aydınlanacak mı? Eva’nın farkında olmadığı büyük tehlike ne? Sende Kendimi Buldum’da, Crossfire serisinin heyecan dozu daha da yükseliyor.

“Romantik edebiyatta Day’in çok az rakibi var.”
Booklist

Sayfa Sayısı: 352
Baskı Yılı: 2013
Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

Keyifli Okumalar ..

Bir önceki yazımız olan Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var başlıklı makalemizde Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var pdf kitap oku ve Lisa Kleypas – Daha Sabaha Çok Var pdf online kitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Sylvia Day – Sende Kendimi Buldum İçin Yorum Yap