Lynne Matson – Ada

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Türkçe
  • Yazar adı
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 4.976

Lynne Matson – Ada

3.58/5, Toplam: 36 kişi

“Tamam, İşte durum şu. Buraya ergenlik yıllarındayken, on üç on dokuz yaş arası bir yerde geliyorsun. Bir yılın var. Ya bir kapı yakalarsın ya da…” Durdu, safir gözleri alevler içindeydi, kendisi tutuşacak zannettim. “Ya da?” diye bastırdım. “Ölürsün.” Gizemli Nil Adası’nda kurallar belliydi. Bir yılınız vardı. Kaçmak ya da hayatta kalmak için tam 365 gün.

On yedi yaşındaki Charley kuralları bilmiyordu. Hatta nerede olduğundan bile haberi yoktu. Hatırladığı son şey sıcak hava ve kendinden geçtiğiydi. Uyandığındaysa kayalık bir arazide çırılçıplaktı. Kaybolmuş ve yalnız hisseden Charley, adada uzun süre hiçbir insana rastlamamıştı, ta ki gençlerin lideri Thad ile karşılaşana kadar. Artık, adadan kaçmanın ne kadar zor olduğunu öğrenmişti… ve tabii bir de âşık olmanın. Thad’in zamanı doluyordu ve Charley, geleceklerini kurtarabilmek için önce Thad’i kurtarması gerektiğini fark etmişti. Ancak tehlikelerle dolu bu adada en büyük tehdit zamandı!

“Ada’yı bitirdiğimde tırnaklarım yenmiş, sinirlerim gerilmişti ve kalbim yerinden çıkacak gibi atıyordu. Nefesinizi kesecek kadar heyecan verici.”
-Kasie West, Dönüm Noktası romanının yazarı-

“Gerilim dolu, güçlü bir çıkış romanı. Ada’nın sinematografik anlatımı ve tehlikelerle dolu doğası, Lost dizisi hayranlarına yepyeni bir bölüm gibi gelecek.”
-Publishers Weekly-

“Etkileyici! Ada’nın son derece ilginç ve iyi inşa edilmiş yapısı, karmaşayı ve trajediyi bir arada sunuyor.”
-School Library Journal-

Sayfa Sayısı: 440
Baskı Yılı: 2015
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yabancı

Keyifli Okumalar ..

Share this:

Lynne Matson – Ada” İçin 2 Cevap

  1. Bu siteyi yeni keşfettim muhteşem bir site. Lütfen en kısa zamanda ateş ve su -İmran TOHUMCU- 1 ve 2. Kitaplarını eklermisiniz gerçekten çok ama çok mutlu olurum

  2. Bu siteyi yeni keşfettim muhteşem bir site. Lütfen en kısa zamanda ateş ve su -İmran TOHUMCU- 1 ve 2. Kitaplarını eklermisiniz gerçekten çok ama çok mutlu olurum.. Uzun zamandır bu kitabı her yerde ariyorum

Lynne Matson – Ada İçin Yorum Yap