Jackie Silberg Bebek Oyunları

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Türkçe
  • Yazar adı
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 170

Jackie Silberg Bebek Oyunları

 

Jackie Silberg Bebek Oyunları  

Sonuçlarındançok memnun olcaksınız
Ebeveynler birliği
“Bu kitabı edinin!”
“Bu kitap, bebeğinizle aranızda sağlıklı ve eğlenceli bir iletişim kurmanızı sağlayacak.” 
Avustralya’da yayımlanan aylık bir dergi
Ödüllü yazar Jackie Silberg, bir çocuk hakları savunucusu ve iyi bir konuşmacıdır. Çok satan kitapları arasında “Bebekler İçin 125 Akıl Oyunu”, “Yeni Yürümeye Başlayan Bebekler İçin 125 Akıl Oyunu”, “Yeni Yürüyenler İçin Oyunlar”, “İki Yaşındaki Bebekler İçin Oyunlar”, “3 Dakikalık 300 Oyun”, “5 Dakikalık 500 Oyun” ve “Şarkı Söyleyemem Kitabı” yer almaktadır.
Bebeğiniz ile oynayabileceğiniz yüzlerce oyun!

Çocuk gelişimi hakkındaki en popüler ve en güvenilir kitaplardan biri olan “Bebek Oyunları” sonunda çıktı! Tamamen yeniden düzenlenmiş bu vazgeçilmez kitap, size, bebeğinizle vakit geçirirken, onun yeteneklerini nasıl inşa edeceğinizi gösteriyor. Bu günlük aktiviteleri; özgüvenin, koordinasyonun, sosyal yeteneklerin ve çok çok daha fazlasının beslenmesi ve uyarılması için uygulayın. Bebeğinize, bu 225 adet eğlence dolu oyun koleksiyonuyla beraber muhteşem bir başlangıç yaptırın. “Sizin ve bebeğinizin hoşlanabileceği, her yaşa uygun aktiviteler…”
Susam Sokağı Ebeveynleri

Bir önceki yazımız olan şiir dili ve türk şiir dili başlıklı makalemizde şiir dili ve türk şiir dili pdf kitap oku ve şiir dili ve türk şiir dili pdf online kitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Jackie Silberg Bebek Oyunları İçin Yorum Yap