Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Türkçe
  • Yazar adı
  • Tarih 11 ay Önce
  • İndirme Sayısı 3.282

Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek

3.83/5, Toplam: 12 kişi

Kimse duymasın bilmesin diye sessiz ağlıyor insan bazen. Gece yarısı kimseyi uyandırmadan yağan o yağmur gibi. Kimse bilmez yağıp geçmiştir. Sabah kalkıp pencerenizi açtığınızda içeri giren o tatlı soğuk esinti ve kokudan anlarsınız yağmurun yağdığını. Bu kitabı okurken alacağınız o esintiyle diyeceksiniz ki; “bir Elif yağmuru yağmış bir adamın yüreğine”

Namazlar gibi vakti olsa seni özlemenin… Alırız abdestimizi Yalandan yağmurlu İstanbul gecelerinde Özleriz adam gibi…Sen yoktun o zamanlar, çocukluğumda en çok yağmuru severdim ben…Ne zaman bir dert gelse bana, yağmur yağar, dinler, dokunur, ve topraktan kalkan o kokuyu koklardım… Ateşim sönerdi.. Sonra büyüdüm.. gözlerini gördüm, Yandım, yağmur yağdı, ve ilk kez sönmedim… Ben yağmurdan daha fazla bi seni sevebildim…

Sayfa Sayısı: 192
Baskı Yılı: 2014
Dili: Türkçe
Yayınevi: Yakamoz Yayınları

Keyifli Okumalar ..

Bir önceki yazımız olan Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek 2 başlıklı makalemizde Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek 2 pdf kitap oku ve Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek 2 pdf online kitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

Hikmet Anıl Öztekin – Elif Gibi Sevmek İçin Yorum Yap