A. Kemal Sunal-Tv Ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Türkçe
  • Yazar adı
  • Tarih 10 ay Önce
  • İndirme Sayısı 102

A. Kemal Sunal-Tv Ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü

 

A. Kemal Sunal-Tv Ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü :

Türk sinemasının usta oyuncusu Kemal Sunal’ın Marmara Üniversitesi İletisim Fakültesi’nde hazırladığı yüksek lisans tezi kitap olarak yayımlandı. 2000 yılında kaybettiğimiz Sunal, tez konusu olarak ” TV ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü” konusunu seçmişti. Tüm filmlerinin sinema, televizyon sektörleri ve seyirci açısından incelendiği tez çalışmasında gazetecilerin ve oyuncuların da konuyla ilgili görüşlerine yer veriliyor. TV ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü, sanatçının yirmi beş yılının bir özeti olmakla kalmayıp aynı zamanda Türk sinemasının dünü ve bugününün de bir özeti adeta.

Yine bu kitapta Kemal Sunal sadece kendi fikirlerini yazmakla kalmamış Kemal Sunal Fenomeni hakkında yazılanları araştırıp gün ışığına çıkarmıştır.

Kemal Sunal’ın Prof. Dr. Şükran Esen danışmanlığında 1988 yılında hazırladığı bu yüksek lisans tezi, şimdi bir kitap olarak tüm sevenleriyle buluşturuluyor.

Bir önceki yazımız olan Meydan Cadde Sokak İsimleri BABAESKİ başlıklı makalemizde Meydan Cadde Sokak İsimleri BABAESKİ pdf kitap oku ve Meydan Cadde Sokak İsimleri BABAESKİ pdf online kitap oku hakkında bilgiler verilmektedir.

A. Kemal Sunal-Tv Ve Sinemada Kemal Sunal Güldürüsü İçin Yorum Yap